Warsztaty Kardiologiczne 2017

Warsztaty Kardiologiczne 2017
Lekarze, pielęgniarki, zaproszeni goście, ale też studenci WSBiP wzięli udział w ostrowieckich warsztatach kardiologicznych 2017. To była okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu leczenia i profilaktyki chorób serca.

Warsztaty kardiologiczne, czyli możliwość dla całego ostrowieckiego środowiska medycznego, na miejscu, bez konieczności wyjazdu, uaktualnienia swojej wiedzy, którą przekazali najlepsi specjaliści.  Wydarzenie to  dowód, że w Ostrowiec Świętokrzyski jest ważnym miejscem na mapie polskiej kardiologii, a pacjenci leczeni są najnowocześniejszymi metodami.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz powiatu ostrowieckiego, dla których ważną kwestią, również poruszaną podczas sympozjum, jest profilaktyka. 

Warsztaty dla lekarzy były możliwością uzupełnienia wiedzy, ale to była też wyjątkowa lekcja, dla tych którzy dopiero kształcą się w kierunku medycznym. Udział w sympozjum wzięli studenci WSBiP z kierunku pielęgniarstwo.

 

Agnieszka Cybulska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe