Zakończyli sezon Jesienną Roweriadą

Zakończyli sezon Jesienną Roweriadą
Blisko 100 rowerzystów w niedzielę, o godzinie 10.00, z ostrowieckiego Rynku wyruszyło w 25-kilometrowa trasę. "Jesienna Roweriada" zorganizowana została przez Stowarzyszenie OSTROWER i była symbolicznym zakończeniem tegorocznego rowerowego sezonu.

Rower - pod tym słowem dla nich kryje się wiele znaczeń. To przede wszystkim świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ciekawa forma aktywności fizycznej  i integracja, o którą członkowie Stowarzyszenia Ostrower dbają szczególnie.

Członkowie Stowarzyszenia Ostrower  wraz z  innymi rowerowymi entuzjastami wzięli udział w "Jesiennej Roweriadzie". To był rodzinny przejazd na trasie o długości ok. 25 km. Jej początkiem był ostrowiecki Rynek, a przejazd odbył się pod eskortą Policji i Straży Miejskiej i zakończył się wspólnym ogniskiem na Gutwinie.

"Jesienna Roweriada" symbolicznie zakończyła sezon rowerowy, jednak Stowarzyszenie Ostrower podczas jesienno-zimowej aury przewiduje organizację kolejnych ciekawych wydarzeń, tym bardziej, że Ostrower jako jedyna formalna grupa rowerowa w mieście stał się głównym inicjatorem przedsięwzięć integrujących różne środowiska.
 

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe