Mariusz Rokita nowym prezesem KSZO S.A.

Mariusz Rokita nowym prezesem KSZO S.A.
Mariusz Rokita - zastąpi na stanowisku dotychczasowego prezesa siatkarskiego klubu KSZO S.A. Grzegorza Szymańskiego, który złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji.

Grzegorz Szymański funkcję prezesa spółki KSZO S.A. pełnił od 1 lipca 2017 roku. Rezygnację ze stanowiska złożył 7 października, za przyczynę podając sprawy osobiste. Jego miejsce na stanowisku prezesa zajął Mariusz Rokita - dotychczasowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawodowo Mariusz Rokita nadal związany będzie z MOSiR-em, pozostając na stanowisku wicedyrektora. 

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Cel jaki stawia sobie nowy prezes to - poprawa finansowo - ekonomicznej sytuacji klubu, co docelowo ma się przełożyć na jakość siatkówki w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Oprócz zmian personalnych w klubie KSZO S.A. nastąpiły zmiany w całej lidze kobiet. Po wycofaniu się tytularnego sponsora - PKN ORLEN, rozgrywki zawodowej ligi kobiet wracają do historycznej nazwy Liga Siatkówki Kobiet. W związku z tym w systemie rozgrywek zaszły pewne zmiany. Startuje 14 drużyn, ale docelowo w kolejnym sezonie w tabeli utrzyma się tylko 12, przy czym trzecia od końca drużyna będzie walczyła o pozostanie w lidze w meczach barażowych.

Oficjalna prezentacja drużyny KSZO S.A. zaplanowana jest na 11 października. O godzinie 14.00 w środę w Galerii Ostrowiec poznamy zawodniczki i sztab szkoleniowy. Po części oficjalnej o godzinie 17.00 w hali sportowo - widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11 ostrowieckie siatkarki rozegrają mecz towarzyski podejmując drużynę Radomki - Radom.

Pierwszy ligowy mecz drużyna KSZO S.A. rozegra już 14 października z drużyną Legionovii Legionowo. Początek spotkania o godzinie 17.00 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe