Koncertowali i licytowali dla czworonogów

  • 9.10.2017, 13:12 (aktualizacja 09.10.2017 16:50)
  • Teresa Czajkowska
Koncertowali i licytowali dla czworonogów
Ponad 2400 zł udało się zebrać podczas akcji "Wesprzyj psiaka, wpłać piątaka". Imprezie, podczas której odbywała się licytacja gadżetów ofiarowanych przez miłośników zwierząt, towarzyszyły występu muzyczne ostrowieckich artystów.

Akcja "Wesprzyj psiaka, wpłać piątaka", to już cykliczna impreza, która ma swoich wielbicieli, stałych gości i sponsorów. Jednym z nich są  podopieczni Domu Pomocy Społecznej w osiedlu Słonecznym, którzy przekazali ręcznie robione maskotki.  Gestem wykazali się również artyści ofiarujący na licytację np. płyty.  Według pierwszych podsumowań udało się zebrać kwotę ponad 2400 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie weterynaryjne oraz koszty związane z utrzymaniem zwierząt.

Studiuj blisko domu
Studiuj blisko domu
Studiuj blisko domu

Szczególną aktywnością w przeprowadzeniu  zbiórki wykazywali się uczniowie Zespołu Szkół nr 3, którzy zadeklarowali poprowadzenie w szkołach i sklepach przedświątecznej zbiórki karmy dla zwierząt. Ostrowieccy "Animalsi" zapowiadają kolejne edycje akcji wspierających działalność stowarzyszenia.


 

Teresa Czajkowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe