I Turniej FIFA 2017

I Turniej FIFA 2017
To był I taki turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim. 40 zawodników nie na boisku, a przed monitorami próbowało swoich sił w piłce nożnej. Turniej FIFA 2017 przeszedł do historii, a jego organizatorzy już myślą o kolejnych edycjach tego wydarzenia.

Kacper i Oskar - dwaj licealiści zoragnizowali w Ostrowcu Świętokrzyskim I Turniej w FIFE 2017. Zainteresowanie wirtualnymi rozgrywkami na boisku było duże, udział w turnieju wzięło 40 osób. To gra znana na całym świecie.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Zawody odbywały się w dwóch kategoriach.

Zwycięzcą w kategorii X BOX został Piotr Bęben. Ostrowczanin, student Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Od kilku miesięcy Piotr jeździ na zwody i turnieje, ostatnio znalazł się w najlepszej 20 Mistrzostw Polski. Turniej ostrowiecki zarówno pod względem organizacyjnym jak i pod względem poziomu graczy ocenia wysoko.

Piotr okazał się najlepszy na X BOX-ie, a I miejsce w ostrowieckim turnieju FIFA 2017 na PS4 zajął Adrian Polit. 

 

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe