107 dyplomowanych nauczycieli

107 dyplomowanych nauczycieli
107 nauczycieli z zatrudnionych w szkołach powiatów: ostrowieckiego, starachowickiego, opatowskiego i sandomierskim z rąk świętokrzyskiego wicekuratora oświaty otrzymało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Do grona nauczycieli dyplomowanych w powiecie ostrowieckim tym razem dołączyło 28 osób. W tym pan Marcin Piwnik - nauczyciel i trener pływania w ZSOMS, który podkreśla, że warto inwestować w siebie.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Nauczyciel to powołanie, tak w większości twierdzą osoby wykonujące tę profesje.

To zawód, w którym nie powinno się spocząć na laurach. Pani Katarzynie Mazan nauczyciel języka polskiego i angielskiego droga do awansu zajęła 10 lat. 

Nauczyciele dbający o swój rozwój zawodowy, to duma dla władz powiatu ostrowickiego i dowód, że wychowanie i wykształcenie młodzieży leży po stronie specjalistów.

Awans zawodowy z powiatu sandomierskiego podobnie jak ostrowieckiego otrzymało 28 nauczycieli, z opatowskiego 13 -stu, najwięcej bo 38 nominacji powędrowało do nauczycieli z powiatu starachowickiego.

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe