Ćmielów: W niedzielę wybiorą radnego

Ćmielów: W niedzielę wybiorą radnego
W Ćmielowie odbędą się wybory uzupełniające. W niedzielę, 8 października mieszkańcy jednego z okręgów wyborczych wybiorą jednego z 4 kandydatów do pracy w lokalnym samorządzie.

Wybory do ćmielowskiego samorządu są konsekwencją wygaszenia mandatu jednemu z radnych. Dlatego na rok przed zakończeniem kadencji, licząca 15 osób rada miejska Ćmielowa musi uzupełnić swój skład. Wybierać będą mieszkańcy 2 okręgu wyborczego. O miejsce 
w ćmielowskim samorządzie ubiega się 4 kandydatów, 3 osoby startują z własnych komitetów wyborczych, jedna z komitetu partyjnego. Głosowanie,  ma się odbywać  od godziny 7 do 21 tylko w jednym lokalu wyborczym,  zlokalizowanym w ćmielowskim domu kultury.  

Teresa Czajkowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe