Agresor w kościele

  • 2.10.2017, 11:31 (aktualizacja 04.10.2017 14:19)
  • Teresa Czajkowska
Agresor w kościele
Awanturę w kościele przy ulicy Sandomierskiej wywołał w niedzielny wieczór najprawdopodobniej chory psychicznie mężczyzna. 38-latek po obezwładneniu przez policję oraz ratowników medycznych trafił do szpitala w Morawicy.

Do zdarzenia doszło podczas wieczornej mszy św., w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Mężczyzna zaczął się agresywnie zachowywać w trakcie ceremonii, krzyczał i skakał po ławkach. Obecni w świątyni wierni usiłowali go uspokoić, ale ponieważ ich działania nie przenosiły skutku, wezwano policję oraz pogotowie. 

Studiuj blisko domu
Studiuj blisko domu
Studiuj blisko domu

Funkcjonariusze policji obezwładnili agresywnego 38-latka, który był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Ponieważ mężczyzna był ciągle pobudzony i wyrywał się ratownikom, medycy musieli zastosować kaftan bezpieczeństwa. Dopiero po zaaplikowaniu środków uspokajających udało się zapanować nad 38- latkiem, który prawdopodobnie cierpi na zaburzenia psychiczne. Mężczyzna został  przewieziony do szpitala w Morawicy. 

Teresa Czajkowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe