Powiatowy Urząd Pracy informuje

Powiatowy Urząd Pracy informuje
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do skorzystania z propozycji bezpłatnego szkolenia ,,Efektywna rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy'' - edycja druga.

Szkolenie to skierowane jest do firm, instytucji z terenu powiatu ostrowieckiego, które nie posiadają w swoich strukturach pracowników przygotowanych do prowadzenia procesu rekrutacji i selekcji pracowników, a zatrudniają bądź zamierzają zatrudniać. Głównym celem szkolenia jest przygotowanie jego uczestników do przeprowadzania efektywnej rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy. Szczegóły oferty znajdują się w załączeniu. Zapisy prowadzone są do końca września 2017 r. lub do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ponadto informuje, że w pierwszej kolejności będą zapisywane osoby z firm, które jeszcze nie korzystały z oferty szkoleniowej PUP.

 

 

 

    

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe