Kunów: Pan Mirosław potrzebuje pomocy

Kunów: Pan Mirosław potrzebuje pomocy
Mieszkaniec Kunowa szuka pomocy w odbudowie mieszkania zniszczonego przez wybuch gazu.

Ma do dyspozycji niespełna 15 metrów kwadratowych, ale po grudniowym wybuchu gazu, który zniszczył jedną ze ścian domu, mieszkać tnie ma gdzie.   Pan Mirosław, mieszkaniec Kunowa,  nie jest w stanie sam sfinansować odbudowy  "przybudówki". Mężczyzna twierdzi, że na pomoc  najbliższej rodziny nie może liczyć.

Mężczyzna potrzebuje pieniędzy i materiałów budowlanych. Władze Kunowa zapewniają, że udzieliły już wszelkiej możliwej i zgodnej prawem pomocy.  Pan Mirosław, zaraz po wypadku otrzymał zasiłek, zaproponowano mu także mieszkanie w innej miejscowości, bo gmina Kunów nie posiada mieszkań socjalnych. Niestety, życzeń dotyczących odbudowy domu nie mogą spełnić. Dodatkowo okazuje się, że pan Mirosław  ma nieuregulowane prawa własności do budynku w którym mieszkał. 

Jedynie dobra wola prywatnych osób lub firm może pomóc panu Mirosławowi przy odzyskaniu dachu nad głową.  O pomoc, w tej trudnej dla niego sytuacji zwrócił się dor edakcji Lokalna.TV.
  

    

Teresa Czajkowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe