Rakowi wspak

Rakowi wspak
Polska zajmuje pierwsze niechlubne miejsce w Europie pod względem liczby zachorowań na raka szyjki macicy. Chociaż w początkowym stadium jest prawie całkowicie uleczalny, to umieralność z jego powodu jest wciąż wysoka. Tylko właściwa profilaktyka i szybko podjęte leczenie może temu zapobiec.

,,Być świadomą kobietą" to kolejny projekt prozdrowotny organizowany wspólnie przez Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach i Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Z bezpłatnych badań cytologicznych mogą skorzystać mieszkanki powiatu ostrowieckiego w wieku od 25 do 59 lat. 

Badania odbędą się w dwóch terminach:

24 sierpnia 2017 roku (czwartek) godz. 13.00

26 sierpnia 2017 roku (sobota) godz. 8.00

Podane godziny to czas odjazdu z parkingu Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. ul. Iłżecka 37 do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Organizatorzy zapewniają transport pacjentek z Ostrowca do Kielc oraz powrót. 

Osoby zainteresowane badaniami proszone są o rejestrację pod nr. tel. 41 247 61 30, lub osobiście w Wydziale Edukacji, Opieki Zdrowotnej i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego ul. Iłżeckiej 37, pok. 111, godz. 8.00 do 15.00 do dnia 11 sierpnia. 

 

 

    

 

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe