Kolejny odcinek ulicy Iłżeckiej remontowany

Kolejny odcinek ulicy Iłżeckiej remontowany
Prawie kilometrowy odcinek ulicy Iłżeckiej będzie remontowany dzięki rządowym dotacjom przeznaczonym na usuwanie skutków powodzi. Będzie to odcinek od pętli autobusowej w stronę miejscowości Karczma Miłkowska. Prace będą wykonane do końca tego roku.

To już czwarty fragment dróg zarządzanych przez powiat ostrowiecki, którego  remont będzie możliwy dzięki dofinansowaniu w ramach programu usuwania skutków klęsk żywiołowych. Tym razem powiat otrzymał prawie milion złotych na remont ulicy Iłżeckiej. Zgodnie z zasadami tego programu, powiat poniesie tylko 20 procent kosztów całego zadania.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Na zniszczonym przez nawalne deszcze prawie kilometrowym odcinku tej ulicy zrekonstruowana zostanie przede wszystkim nawierzchnia oraz pobocza. Ale to nie koniec remontów dróg jakie powiat ostrowiecki zamierza przeprowadzić przy wsparciu z tego rządowego programu. Na kolejne rozdanie rządowych dotacji czeka jeszcze droga w gminie Bałtów. Prace na ulicy Iłżeckiej powinny się rozpocząć na przełomie września i października a zakończyć do końca tego roku.

W tym roku w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych udało się pozyskać i wykonać zmodernizować drogi w gminach Kunów, Waśniów oraz Bodzechów. Łączna długość remontowanych odcinków to około 3 km a wartość dofinansowania to ponad 1 mln 400 tys. zł.

 

    

  


 

Teresa Czajkowska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Twaróg
Twaróg 7.10.2017, 20:07
Może wreszcie ktoś ruszy z audytem z ich gospodarowania. Oby szybko!

http://thedatadivers.com/audyt-procesow/

Pozostałe