Nowi dyrektorzy MOS i ZSS

Nowi dyrektorzy MOS i ZSS
Dwa spośród trzech konkursów na nowych dyrektorów placówek prowadzonych przez powiat ostrowiecki rozstrzygnięte. W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii zwycięzca konkursu już sprawuje swoją funkcje, w ZSS nowy dyrektor obejmie placówkę 1 września. Jak na razie nie udało się wyłonić dyrektora Bursy Szkolnej.

Konkursy na dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii i Zespołu Szkół Specjalnych rozstrzygnięte zostały 14 lipca. 

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Dyrektorem MOS-u został Jacek Pająk, dotychczas wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Zaś dyrektorem ZSS będzie Magdalena Wykrota - Skóra, która do tej pory była nauczycielem w PSP nr 10.

W związku z nierozstrzygnięciem konkursu na dyrektora Bursy Szkolnej, Zarząd Powiatu powoła na to stanowisko osobę pełniącą obowiązki, to nastąpi z początkiem września. 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe