Niedziela, 20.08.2017, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Rozpoczął się turniej "OGRODY"

Rozpoczął się turniej "OGRODY"
Piłkarski Turniej Ogrody 2017 zainaugurowano na boisku przy ul. Dziewulskiego w Ostrowcu Św.,w niedzielę, 6 sierpnia o godz. 15.00.

Szósta, po reaktywacji, edycja jednego z najpopularniejszych turniejów piłkarskich dzikich drużyn wzbudza wiele emocji, zarówno wsród organizatorów jak i zawodników.  Uroczyste rozpoczęcie imprezy odbyło się oczywiście na os. Ogrody, inauguracyjnym turniejem młodych piłkarzy z Akademii Galacticos. Pierwszą bramkę zdobył Dominik Snop.

W tym roku rozgrywki przyciągnęły rekordową ilość uczestników.

W tym roku bijemy rekordy. w tym roku jest ponad sześciuset uczestników .Cieszymy się, że tych dzieciaków jest na tym turnieju, a my z miłą chęcią i z tymi wszystkimi osobami, które nas tu wspierają możemy im te nagrody rozdawać

- mówi Kamil Kutryba

Harmonogram turnieju zaplanowano następująco:

PONIEDZIAŁEK 07.08.2017

12,30 ROCZNIK 2012 – 2011 GALACTICOS 2012 – GALACTICOS 2011
12,55 ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA A KSZO 1929 – KADET I 
13,25 ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA A GALACTICOS III – GALACTICOS II 
13,55 ROCZNIK 2008 – 2007 GRUPA B GALACTICOS II– KADET II
14,25 ROCZNIK 2006 – 2005 KADET – OSTROWCZANIE 
14,55 ROCZNIK 2006 – 2005 GOKIS WAŚNIÓW - GALACTICOS OSTROWIEC 
15,25 GRUPA OPEN B DEJTA SE STRZELIĆ - EGZEKUTOR 
16,10 GRUPA OPEN B SMON – GSM CITY UNITED 
16,55 GRUPA OPEN A BESTIALONA – SEND NUDES 
17,45 GRUPA OPEN A MISTER – NETIA OSTROWIEC 
18,30 GRUPA OPEN A ALBO GRUBO ALBO WCALE – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO

WTOREK 08.08.2017

12,30 ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA B GALACTICOS I – KADET II 
12,55 ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA B STAL KUNÓW - KADET III 
13,25 ROCZNIK 2008 – 2007 GRUPA A KADET OSTROWIEC – STAL KUNÓW 
13,50 ROCZNIK 2004 – 2003 GRUPA B EGZEKUTOR JUNIOR – STAL KUNÓW 
14,20 ROCZNIK 2000 – 1998 ACTIVE ZONE - JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI
14,50 ROCZNIK 2000 – 1998 HI SPORT - BEZ NAZWY
15,25 GRUPA OPEN A ALBO GRUBO ALBO WCALE – NETIA OSTROWIEC 
16,10 GRUPA OPEN A SEND NUDES – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO 
17,00 GRUPA OPEN A BESTIALONA – MISTER 
17,45 GRUPA OPEN B DEJTA SE STRZELIĆ - GSM CITY UNITED 
18,30 GRUPA OPEN B EGZEKUTOR - ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ

ŚRODA 09.08.2017

12,30GRUPA 2004-2003 FC PAJACE - MAX ELEKTRO
12,55GRUPA 2004-2003 SMERFY - OLIMPIC ZGON
13,20GRUPA 2006 - 2005 OSTROWCZANIE - GALACTICOS
13,45GRUPA 2006 - 2005 KADET OSTROWIEC - GOKIS WAŚNIÓW
14,20GRUPA 2001 - 2002 BATONY - THE NATURAT
14,10GRUPA 2001 - 2002 SCORPION - KOLEJORZ
14,45GRUPA 2000 - 1998 ACTIVE ZONE - BEZ NAZWY
15,10GRUPA 2000 - 1998 JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI - FITNESS CENTRUM TEAM
15,45GRUPA OPEN BESTIALONA - NETIA OSTROWIEC
16,30GRUPA OPEN SEND NUDES - ALBO GRUBO ALBO WCALE
17,15GRUPA OPEN MISTER - SPALONE NADZIEJE MARKA KRAJEWSKIEGO
18,00GRUPA 35+ SCORPION - GÓRAL JANIK

CZWARTEK 10.08.2017

12,00GRUPA 2010 - 2009 KADET I - GALACTICOS III
12,25GRUPA 2010 - 2009 KSZO 1929 - GALACTICOS II
12,50GRUPA 2008 - 2007 GALACTICOS II - GALACTICOS OSTROWIEC
13,20GRUPA 2004 - 2003 FC PAJACE - OLIMPIC ZGON
13,45GRUPA 2004 - 2003 SMERFY - MAX ELECTRO
14,10GRUPA 2006 - 2005 KADET OSTROWIEC - GALACTICOS OSTROWIEC
14,40GRUPA 2006 - 2005 GOKIS WAŚNIÓW - OSTROWCZANIE
15,20GRUPA 2002 - 2001 BATONY - KOLEJORZ
15,50GRUPA 2002 - 2001 THE NATURAT - WIELKA NIEWIADOMA
16,25GRUPA OPEN DEJTA SE STRZELIĆ - SMON
17,10GRUPA OPEN GSM CITY UNITED - ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ
18,00GRUPA 35+ PUBLIMA - SCORPION

PIĄTEK 11.08.2017

12,30GRUPA 2012 - 2011 GALACTICOS 2012 - GALACTICOS 20011
12,55GRUPA 2010 - 2009 KADET II - KADET III
13,20GRUPA 2010 - 2009 STAL KUNÓW - GALACTICOS I
13,450GRUPA 2008 - 2007 TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY - STAL KUNÓW
14,15GRUPA DZIEWCZYN KSZO 1929 - STAL KUNÓW
14,50GRUPA 2000 - 1998 ACTIVE ZONE - HI SPORT
15,25GRUPA 2000 - 1998 BEZ NAZWY - FITNESS CENTRUM TEAM
16,00GRUPA OPEN SEND NUDES - NETIA OSTROWIEC
16,45GRUPA OPEN BEDTIALONA - SPALONE NADZIEJE MARKA KRAJEWSKIEGO
17,30GRUPA OPEN MISTER - ALBO GRUBO ALBO WCALE
18,10GRUPA 35+ PUBLIMA - GÓRAL JANIK

PONIEDZIAŁEK 14.08.2017

12,30GRUPA 2008 - 2007 KADET OSTROWIEC - TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY
12,55GRUPA 2008 - 2007 GALACTICOS OSTROWIEC - KADET II
13,20GRUPA 2004 - 2003 EGZEKUTOR JUNIOR - ULICZNA GWARDIA
13,45GRUPA 2004 - 2003 FC PAJACE - SMERFY
14,10GRUPA 2004 - 2003 OLIMPIC ZGON - MAX ELEKTRO
14,40GRUPA 2006 - 2005 GOKIS WAŚNIÓW - GALACTICOS OSTROWIEC
15,10GRUPA 2006 - 2005 KADET - OSTROWCZANIE
15,45GRUPA 2002 - 2001 BATONY - SCORPION
16,20GRUPA 2002 - 2001 KOLEJORZ - WIELKA NIEWIADOMA
17,00GRUPA OPEN EGZEKUTOR - SMON
17,45GRUPA OPEN ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ - DEJTA SE STRZELIĆ


ŚRODA 16.08.2017

12,00GRUPA 2010 -2009 GALACTICOS I - KADET III
12,25GRUPA 2010 - 2009 STAL KUNÓW - KADET II
12,50GRUPA 2004-2003 ULICZNA GWARDIA - STAL KUNÓW
13,20GRUPA 2006 - 2005 GALACTICOS OSTROWIEC - OSTROWCZANIE
13,45GRUPA 2006 - 2005 KADET - GOKIS WAŚNIÓW
14,10GRUPA 2002 - 2001 THE NATURAT - SCORPION
14,50GRUPA 2002 - 2001 WIELKA NIEWIADOMA - BATONY
15,20GRUPA 2000 - 1998 JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI - HI SPORT
16,00GRUPA 2000 - 1998 ACTIVE ZONE - FITNESS CENTRUM TEAM
16,40GRUPA OPEN BESTIALONA - ALBO GRUO ALBO WCALE
17,20GRUPA OPEN SEND NUDES - MISTER
18,00GRUPA OPEN NETIA OSTROWIEC - SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO

CZWARTEK 17.08.2017

12,30GRUPA 2010 - 2009 KSZO 1929 - GALACTICOS III
12,50GRUPA 2010 - 2009 KADET I - GALACTICOS II
13,20GRUPA 2006 - 2005 KADET OSTROWIEC - GALACTICOS OSTROWIEC
13,45GRUPA 2006 - 2005 OSTROWCZANIE - GOKIS WAŚNIÓW
14,10GRUPA 2002 - 2001 KOLEJORZ - THE NATURAT
14,50GRUPA 2002 - 2001 WIELKA NIEWIADOMA - SCORPION
15,20GRUPA 2000 - 1998 JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI - BEZ NAZWY
16,00GRUPA 2000 - 1998 FITNESS CENTRUM TEAM - HI SPORT
16,40GRUPA OPEN EGZEKUTOR - GSM CITY UNITED
17,30GRUPA OPEN ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ - SMON
18,20OPEN 35+ GÓRAL JANIK - PUBLIMA

PIĄTEK 18.08.2017

13,00GRUPA 2010 - 2009 PÓŁFINAŁ 1A - 2B
13,25GRUPA 2010- 2009 PÓŁFINAŁ 1B - 2A
13,50GRUPA 2008 - 2007 PÓŁFINAŁ 1A-2B
14,15GRUPA 2008 - 2007 PÓŁFINAŁ 1B - 2A
14,40GRUPA 2004 - 2003 PÓŁFINAŁ 1A - 2B
15,10GRUPA 2004 -2003 PÓŁFINAŁ 1B -2A
15,35GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 1A-3B
16,20GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 1B- 3A
17,00GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 2A-4B
GRUPA窗体底端
17,45GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 2B-4A
18,30OPEN 35+ GÓRAL JANIK - SCORPION

SOBOTA 19.08.2017

13,30 GRUPA 2012 - 2011 GALACTICOS 2012 - GALACTICOS 2011
14,00GRUPA 2010 - 2009 MECZ O III MIEJSCE
14,30GRUPA 2008 - 2007 MECZ O III MIEJSCE
15,00GRUPA 2004 - 2003 MECZ O III MIEJSCE
15,30GRUPA OPEN PÓŁFINAŁ 1A/3B - 2B/4A
16,15GRUPA OPEN PÓŁFINAŁ 1B/3A - 2A/4B
17,00GRUPA OPEN 35+ SCORPION - PUBLIMA

NIEDZIELA 20.08.2017

13,30 FINAŁ 2010 - 2009
13,50 FINAŁ 2008 - 2007
14,20 FINAŁ 2004 - 2003
14,50 GRUPA OPEN MECZ O III MIEJSCE
15,30 GRUPA DZIEWCZĄT STAL KUNÓW - KSZO 1929
16,00 FINAŁ OPEN


Zakończenie turnieju "Ogrody 2017", którego organizatorem jest Ostrowieckie Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Sportu odbędzie się 20-go sierpnia o godz. 17.00.

Patronat medialny: Lokalna.TV

 

 

    

 

 

Redakcja Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe