Ostrowiec: Policjanci na Gutwinie

Ostrowiec: Policjanci na Gutwinie
Ostrowieccy policjanci wraz z funkcjonariuszem Straży Miejskiej zorganizowali na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Gutwin" akcję profilaktyczną w ramach projektu MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”. Funkcjonariusze edukowali najmłodszych, w jaki sposób należy zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

Policjantka z Zespołu Profilaktyki Społecznej asp. Maja Słowik wraz z dzielnicowym mł.asp. Mariuszem Kwietniem i funkcjonariuszem ostrowieckiej Straży Miejskiej Michałem Sitarskim edukowali dzieci spędzające letni wypoczynek na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Gutwin" w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą” letnicy otrzymali ulotki profilaktyczne, dotyczące bezpieczeństwa nad wodą a także elementy odblaskowe, ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach.

Mundurowi przypominali najmłodszym jakich zasad należy przestrzegać, aby wypoczynek był przyjemny i bezpieczny. Przypominali także o sposobach informowania służb ratowniczych w przypadku zagrożenia życia i zdrowia. 

Akcja na Gutwinie była kolejną z cyklu „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”, która jest prowadzona w całym kraju.

 

Źródło: KPP w Ostrowcu Św. 

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe