Walne zgromadzenie Spółdzielni "Krzemionki"

Walne zgromadzenie Spółdzielni "Krzemionki"
Trwają zebrania członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Krzemionki". Podczas wczorajszego posiedzenia, w którym uczestniczyli mieszkańcy osiedli Patronackie i Stawki, przegłosowano uchwałę odwołującą Mirosława Kaczmarczyka i Mieczysława Żaczka z zarządu spółdzielni. Ale to nie przesądza o ich losie.

Do 3.00 w nocy trwało zebranie podsumowujące ubiegłoroczną działalność Spółdzielni Mieszkaniowej "Krzemionki". Najważniejszym i budzącym najwięcej emocji punktem obrad było odwołanie z zarządu obecnego zastępcę prezesa Mirosława Kaczmarczyka i członka zarządu Mieczysława Żaczka. Ale o losach tych osób zadecyduje dopiero głosowanie mieszkańców osiedla Rosochy, które odbędzie się w środę 14 czerwca.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Podczas poniedziałkowego zebrania mieszkańcy udzielili absolutorium zarządowi spółdzielni i przyjęli szereg uchwał dotyczących funkcjonowania Spółdzielni Krzemionki. Po kolejnym posiedzeniu mieszkańców Spółdzielni Krzemionki będzie znany nowy skład rady nadzorczej. Od tego kto w niej zasiądzie będą zależały losy rządzących obecnie spółdzielnią. 

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kazek
kazek 20.06.2017, 21:14
Chcę pogratulować opozycji tak wspaniałego wyniku i zdobycia jednego głosu w RN. A takie były wpisy że możesz się pakować, będziemy pytać. I co? Mieszkańcy wykazali się mądrością. Jacy kandydaci taki wynik wyborczy i tyle miejsc zdobyte. Trzeba było słuchać mądrzejszych. Co mieliście do zaproponowania?
spółdzielca ++
spółdzielca ++ 14.06.2017, 08:41
Dziś walne zebranie członków spółdzielni mojego osiedla.Dobrze pamiętając do której godziny będzie trwało takie "zebranie" odeszła mnie ochota na uczestnictwo w nim.Najistotniejsze głosowania są zawsze na koniec zebrania a więc w późnych godzinach nocnych,co nie każdemu odpowiada,zwłaszcza że wcześniej marnotrawi się cenny czas na przepychanki formalności regulaminowych.Jako niemłody już człowiek,mogę porównać taką formę zebrań,do PRL-owskich zebrań partyjnych czy wieców załogi.A przecież chodzi tu tylko i wyłącznie o stołki we władzach SM Krzemionki.Dużo prościej byłoby robić osiedlowe referenda wyłaniające członków władz Spółdzielni.
Ostatnio,nawet trawniki koszone są wyłącznie wokół bloków w których mieszkają członkowie zarządu i innych tam władz - reszta mieszkańców nie zasługuje na utrzymanie porządku wokół swoich bloków.
Ewa...
Ewa... 17.06.2017, 16:11
Racja ...u nas na Radwana żywopłot sięga już ...bagatela ...pierwszego piętra ...ha ha ha
Członek
Członek 16.06.2017, 11:01
No i byś się zdziwił, jakbyś przyszedł. Obrady zakończyły się 3 godziny wcześniej od pierwszej części walnego.
nie-Miodek
nie-Miodek 19.06.2017, 14:35
czy twój nick obrazuje ciebie samego ??

Pozostałe