Sukcesy ostrowieckich pływaków

  • 13.06.2017, 14:31 (aktualizacja 13.06.2017 17:16)
  • Janusz Romanowski
Sukcesy ostrowieckich pływaków
Letnie Mistrzostwa Okręgu w Pływaniu, które odbyły się w miniony weekend na Pływalni "Rawszczyzna", zakończyły się drużynowym zwycięstwem KSZO Ostrowiec Św. Ostrowczanie wyprzedzili w punktacji klubowej Salos Cortile Kielce i Barakudę Starachowice. W klasyfikacji medalowej KSZO był drugi, zarówno w kategorii open jaki i wśród młodzików.

W weekendowych mistrzostwach na 50-metrowym basenie w Ostrowcu Św. rywalizowało 160 osób z 9 klubów z województwa Świętokrzyskiego oraz jednego klubu z województwa Mazowieckiego. 

SMS
SMS
SMS

W punktacji klubowej pływacy KSZO zdobyli 580 punktów i tym samym wyprzedzili Salos Cortile Kielce  oraz Barakudę Starachowice.W klasyfikacji indywidualnej kobiet wygrała Karolina Wicha a na trzecim miejscu znalazła się Julia Szafrańska. Natomiast wśród panów 4 miejsce zajął Mateusz Rogoziński.

W klasyfikacji medalowej open wygrali pływacy Salosu Cortile Kielce, którzy wywalczyli aż 44 medale, w tym 24 złote. KSZO z taką samą liczbą medali znalazł się na drugim miejscu, z 9 złotymi medalami. W klasyfikacji młodzików - 13 lat najwięcej medali wywalczyli młodzi pływacy Barakudy Starachowice.  Drugim najlepszym wynikiem może pochwalić się KSZO, którego młodzicy wywalczyli 24 medale, w tym 4 złote.

Po dwa złote krążki na swoim koncie zapisali Aleksandra Banaczkowska, Karolina Wicha, Bartosz Michta i Wiktoria Błaszkiewicz.

 

Janusz Romanowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe