Weekendowe kolizje na podwójnym gazie

Weekendowe kolizje na podwójnym gazie
Blisko promil alkoholu w organizmie miał wczoraj 52 - latek, który kierując bez uprawnień, spowodował kolizję wjeżdżając w słup oświetleniowy w Ćmielowie. Zaś w piątek, w Nowej Dębowej Woli prawo jazdy straciła 30 – letnia kobieta, która miała blisko 2 promile alkoholu i wjechała w ogrodzenie prywatnej posesji.

Wczoraj przed godziną 22.00, dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że na jednej z ulic w Ćmielowie nietrzeźwy kierowca  spowodował kolizję. Na miejscu policjanci ustalili, że chwilę wcześniej 52- letni mężczyzna nie zapanował nad prowadzonym przez siebie pojazdem i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był nietrzeźwy, miał blisko promil alkoholu w organizmie.  Dodatkowo nie posiadał prawa jazdy, które wcześniej stracił za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA


Do podobnego zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 22.00 w Nowej Dębowej Woli. Policjanci zostali wezwani tam na interwencję, gdzie doszło do kolizji drogowej,  spowodowanej przez nietrzeźwą kobietę. Na miejscu okazało się, że 30 – latka nie zapanowała nad prowadzonym przez siebie samochodem osobowym, wypadła z drogi i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Teraz 52 – latek i 30 – letnia kobieta odpowiedzą za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyzna dodatkowo poniesie konsekwencje za kierowanie samochodem bez uprawnień.

 

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe