Schools Fashion - CKZiU

Schools Fashion - CKZiU
Oferta edukacyjna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na rok szkolny 2017 /2018 obejmuje kształcenie młodzieży w dwóch szkołach: 4-letnim Technikum oraz 3-letniej Szkole Branżowej I stopnia. Uczniowie wybierający się do Technikum będą mogli kształcić się na kierunkach: technik przemysłu mody, technik usług fryzjerskich, technik pojazdów samochodowych, technik mechanik. Gimnazjaliści, którzy wybiorą Szkołę Branżową będą kształcić się w klasach o profilu: fryzjer, kierowca mechanik oraz elektromechanik pojazdów samochodowych.

Przez kilka lat z rzędu uczniowie tej placówki wyjeżdżali na praktyki zawodowe do Anglii i Niemiec. Projekty unijne pozwalały uczniom na zdobywanie doświadczenia. Teraz szkoła otwiera się   na południe. Współpracą ze szkołą zainteresowani są pracodawcy z Austrii, Węgier i Włoch, którzy zgodzili się szkolić uczniów z klas: technik usług fryzjerskich, technik mechanik i technik pojazdów samochodowych.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Zawarto porozumienie pomiędzy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego a Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu, na mocy którego szkoła została objęta patronatem tej uczelni. Umowa przewiduje prowadzenie wykładów i warsztatów przez nauczycieli akademickich na terenie uczelni. Uczniowie będą mieli szansę uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych prowadzonych przez wykładowców akademickich oraz w imprezach o charakterze naukowym i poznawczym. 

 

Redakcja Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kylu
Kylu 15.06.2017, 10:18
Ruda to był najlepszy występ z całego show.
Paula
Paula 13.06.2017, 18:13
Samochodówka Najlepsza ! <3
ww
ww 16.06.2017, 21:41
Taaaaaaaaa Ruda okazała się blondynką
jaga
jaga 16.06.2017, 21:52
występ naprawdę zapadł w pamięci

Pozostałe