Schools Fashion - ZS nr 1

Schools Fashion - ZS nr 1
W ramach rekrutacji na rok 2017/2018 Zespół Szkół nr I w Ostrowcu Św. prowadzi nabór do Technikum nr I oraz do Branżowej Szkoły I stopnia. Uczniowie wybierający technikum będą uczyć się przez 4 lata i mogą wybrać takie zawody jak: technik ekonomista, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik handlowiec, technik spedytor, technik architektury krajobrazu. Natomiast Ci, którzy postawią na Branżową Szkołę swoją naukę kontynuować będą przez 3 lata na wybranej specjalności: kucharz, sprzedawca oraz wielozawodowa. 

Szkoła posiada 93-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu zawodowym. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dla ucznia, wyróżnioną wieloma certyfikatami potwierdzającymi wysoką jakość usług edukacyjnych. W Zespole Szkół nr I uczy wykwalifikowana kadra nauczycielska, która prowadzi wiele zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie przygotowywani są do wielu olimpiad przedmiotowych oraz turniejów sportowych.

SMS
SMS
SMS

Uczniowie tej szkoły wyjechali na staże do: Austrii, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch oraz Niemiec. Szkoła realizuje programy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Zespół Szkół nr I ma podpisane umowy z takimi uczelniami jak: Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św., Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, Staropolska Wyższa Szkoła w Kielcach i Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Uczniowie korzystać mogą z różnych form pomocy socjalnej, stypendiów unijnych oraz stypendiów socjomotywacyjnych. 

 

Redakcja Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe