Schools Fashion - ZS nr 1

Schools Fashion - ZS nr 1
W ramach rekrutacji na rok 2017/2018 Zespół Szkół nr I w Ostrowcu Św. prowadzi nabór do Technikum nr I oraz do Branżowej Szkoły I stopnia. Uczniowie wybierający technikum będą uczyć się przez 4 lata i mogą wybrać takie zawody jak: technik ekonomista, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik handlowiec, technik spedytor, technik architektury krajobrazu. Natomiast Ci, którzy postawią na Branżową Szkołę swoją naukę kontynuować będą przez 3 lata na wybranej specjalności: kucharz, sprzedawca oraz wielozawodowa. 

Szkoła posiada 93-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu zawodowym. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dla ucznia, wyróżnioną wieloma certyfikatami potwierdzającymi wysoką jakość usług edukacyjnych. W Zespole Szkół nr I uczy wykwalifikowana kadra nauczycielska, która prowadzi wiele zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie przygotowywani są do wielu olimpiad przedmiotowych oraz turniejów sportowych.

Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny

Uczniowie tej szkoły wyjechali na staże do: Austrii, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch oraz Niemiec. Szkoła realizuje programy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Zespół Szkół nr I ma podpisane umowy z takimi uczelniami jak: Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św., Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, Staropolska Wyższa Szkoła w Kielcach i Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Uczniowie korzystać mogą z różnych form pomocy socjalnej, stypendiów unijnych oraz stypendiów socjomotywacyjnych. 

 

Redakcja Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe