Poniedziałek, 21.08.2017, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Rusza Radio Ostrowiec

Rusza Radio Ostrowiec
Pierwsze w historii hutniczego miasta lokalne i legalne Radio Ostrowiec rusza już najbliższy poniedziałek. Od kilku tygodni wersji testowej,czyli muzyki można słuchać na częstotliwości 95,2 Mh. Za to od 5 czerwca, od godziny 6.00 rusza 24-godzinny program lokalny, w którym jak zapewniają twórcy tej radiostacji nie zabraknie aktualnych informacji z Ostrowca Św. i okolic, muzyki dla wszystkich pokoleń, koncertów czy konkursów dla słuchaczy.

O tym, że Ostrowiec Św. wart jest radia i takiego medium brakuje na lokalnym rynku medialnym, mówiło się od dawna. 5 czerwca zapisze się jako dzień, w którym spełniło się to marzenie. Po wielomiesięcznych przygotowaniach rusza Radio Ostrowiec, którego można będzie posłuchać na częstotliwości 95,2 Mh. 

Radio Ostrowiec będzie towarzyszyło słuchaczom przez całą dobę. Jak zapewniają twórcy tego lokalnego radia, tym co będzie zachęcało do przestawienia odbiorników na tę częstotliwość będą nie tylko informacje, ale przede wszystkim muzyka, która ma trafiać w gusta wszystkich pokoleń. 

Jak każde współczesne radio, nie zabraknie kontaktów ze słuchaczami. Ci będą mogli nie tylko dzwonić do redakcji czy uczestniczyć również w programach na żywo. Codzienny  program Radia Ostrowiec będzie podzielony na pasma, które będą się charakteryzowały odrębną stylistyką, dostosowany do pory dania a nawet dni tygodnia. W weekend wydania będą zdominowane przede wszystkim muzyką. 

Premierowa audycja Radia Ostrowiec zostanie nadana w 5 czerwca o godzinie 6.00 rano. Redakcja tej ostrowieckiej rozgłośni mieści się przy ulicy Kilińskiego.  


     
 

Teresa Czajkowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dawid Romanik
Dawid Romanik 16.06.2017, 17:21
Szukają ludzi do pracy, nie polecam! Będą was mamić ładnymi słowami a potem nie dostaniecie umowy.
PW
PW 8.06.2017, 12:36
1500zł za tydzień emisji reklamy. Ciekawa cena, prawda? Jeżeli chcecie ściągać z reklamodawców 6 tysięcy na miesiąc to Radio już na starcie musi mieć monstrualne problemy finansowe!
Kamil
Kamil 6.06.2017, 14:14
Tylko i wyłącznie Magda Jurkowska nadaje się do pracy w Radiu. Pomijając fakt, że robotę miała załatwioną po znajomości, przecież pracowała u Lichoty u nas w Bałtowie... Ten chłopaczek który dzisiaj czyta informacje to jakaś kpina.
Mariusz
Mariusz 6.06.2017, 10:18
W ciągu dwóch dni, jedna informacja na stronie radia...
Edyta
Edyta 6.06.2017, 12:35
O tym, że ruszyło radio!
Ostrowiak
Ostrowiak 5.06.2017, 14:15
Audycje tego radia powinny być emitowane przez megafony w Parku Miejskim,w Rynku czy na Targowicy.Zwłaszcza w wiosenno-letnie dni.Może Rynek by przez to ożył...
.
. 5.06.2017, 13:45
https://iv.pl/images…
.
. 5.06.2017, 15:54
W linku jest screen wypowiedzi jednego z byłych pracowników.
Nikanor
Nikanor 5.06.2017, 13:32
O czym oni śnią... 5 osób ma zrobić w pełni wymiarowe radio, z redakcją 24 h i programem na żywo. Aha... wroccie na ziemie zamiast unosic sie w niebiosach.
PW
PW 5.06.2017, 14:29
Cztery osoby. W tym jeden dziennikarz.
Edyta
Edyta 5.06.2017, 11:58
Szkoda, że usuwają negatywne komentarze na Facebooku. Panie i Panowie, oto rzetelne dziennikarstwo!
Piotrek
Piotrek 5.06.2017, 11:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

PMS
PMS 5.06.2017, 01:11
W sieci już krążą wieści na temat niewypłacalności, kombinacjach przy umowie o pracę i etc... już są ludzie którzy zrezygnowali bo $$ się nie zgadzało. Super start
PW
PW 5.06.2017, 11:02
Tak wygląda rzeczywistość. Miały być złote góry, okazało się, że nawet nie pojawiły się umowy zgodnie z zapewnieniami. Kombinacje pod każdym względem. Miesiąc czekania na biurka, telefony, komputery, samochodem służbowym jeździ właściciel... Spielberg się kłania!
SkarzKam
SkarzKam 4.06.2017, 22:40
I moc przekroczona nadajnika 10 razy widze pawelek zapomnial ze juz nie jest piratem w swoimb zenujacym radiu i przenosi zwyczaje tutej
Dacjusz
Dacjusz 4.06.2017, 22:38
Dobra muzyka, a co to jest dobra muzyka? albo zła muzyka? są jakieś definicje tego? coś mało kreatywności widzę i słyszę.
Kwiryn
Kwiryn 4.06.2017, 22:24
Pani BYŁA redaktor naczelna radia Kielce wymieciona z Radiowej 4 w ramach dobrej zmiany znzlazła posadkę w Ostrowcu... no to będzie ciekawie, szczególnie kiedy okaże się, że nie ma kasy na wypłatę bo to nie POLSKIE RADIO gdzie pieniędzmi podatników SRAŁO się na lewo i prawo. A ten facet co opowiada o muzyce to kto niby jest? jakiś przypadkowy chłop z ulicy czy co? bo po tym co mówi można wywnioskować jedno, NIE MA POJĘCIA o muzyce w radiu.
Pacyfik
Pacyfik 4.06.2017, 22:14