Wywiad gospodarczy w WSBiP

Wywiad gospodarczy w WSBiP
"Wywiad gospodarczy w konkurencyjnej gospodarce rynkowej", pod takim hasłem odbyło się seminarium zorganizowane przez WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tematyka seminarium to m.in. zapoznanie z najistotniejszymi zagrożeniami stojącymi przed współczesnym biznesem, dostarczenie wiedzy w zakresie biznesowego wykorzystania wywiadu gospodarczego oraz projektowania programów, narzędzi i technik wywiadowczych. 

Seminarium adresowane było przede wszystkim do kierownictw przedsiębiorstw, osób odpowiedzialnych za politykę bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie, szefów i pracowników pionów ochrony, a także studentów i absolwentów kierunków bezpieczeństwo narodowe (wewnętrzne), administracja, ekonomia czy zarządzanie.

 

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kola
Kola 7.10.2017, 20:29
Dla współczesnego biznesu trudności niesie przedewszysktim nadmiar informacji. Kiedyś biznes był bardziej przejrzysty. Jak stworzyć taki model? Dobre pytanie

https://marketinginsider.pl/e-biznes/5-zasad-tworzenia-dashboardu-biznesowego-5-zasad-tworzenia-dashboardu-biznesowego/

Pozostałe