Ćmielowska piękność

Ćmielowska piękność
Roksana Oraniec z Ćmielowa jedną z najpiękniejszych kobiet świata.

To nie pierwszy ale największy sukces Roksany. Najpierw wystartowała w Konkursie Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016 organizowanego od wielu lat przez agencję Euro media Zbigniew Lisowski.  Potem pod koniec roku została wytypowana do udziału w Miss Princes of the World 2016. Konkurs odbył się w niemieckim kurorcie górskim. Tam nie docenili urody Roksany.

W pakiecie taniej
W pakiecie taniej
W pakiecie taniej

Następnie wzięła udział w polskiej edycji Miss Supertalent of Poland 2017, który w Polsce organizuje Fundacja Models Club. Roksana pokonała wszystkie kandydatki i poleciała do Korei na 3 tygodnie. Tam podczas pobytu uczestniczyła w sesjach zdjęciowych  oraz SUPERTALENT FASHION WEEK.

Poza prezentacją na wybiegu, przed jury zatańczyła flamenco. Dodatkowo Roksana, zdobyła też tytuł Miss Evening Dress. Dodajmy nagrodzony strój wieczorowy pochodzi zaprojektowany specjalnie na wyjazd do Korei przez LAROL DESIGN Pani Larysa Olga Rabinska.

 
W wyborach Miss Supertalent of The World zwyciężyła Białorusinka.  W konkursie wzięło udział 50 kandydatek z całego świata.

Źródło: miss.kie.pl

 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe