Ostrowiec Św. Uroczyste Rozświetlenie Choinki

start 10.12.2017 godz. 12:30

Gmina Ostrowiec

koniec 10.12.2017 godz. 17:00

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, Rynek

Już w najbliższą niedzielę ostrowczanie będą mieli okazję poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Prezydent Miasta Jarosław Górczyński zaprasza na Rynek do udziału w zabawach, konkursach i koncertach.

Od godziny 12.30 zaplanowano tam zabawę, która zakończy się uroczystym rozświetleniem choinki. Rozpocznie ją koncert „Piosenki na zimowy czas”, zaś o godzinie 13 wystąpi ostrowiecki zespół Master Team, z programem „Chłopak z Ostrowca. W programie zaplanowano także koncert „Góry brzmią” w wykonaniu młodych artystów z Fundacji Braci Golec. Ich występ zaplanowano dwukrotnie - na godzinę 14.30 i 15.30. Wśród występów artystycznych znajdą się także pokazy kuglarskie „W cyrkowej krainie Elfów” - o godzinie 15. Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą skarpetę dla Mikołaja nastąpi około godziny 13.45. Podobnie jak przed rokiem, każda placówka, która weźmie w nim udział otrzyma upominki.

O godzinie 16 na scenie wystąpi zespół taneczny 3 Your Mind, natomiast około godziny 16.15 zaplanowano uroczyste rozświetlenie choinki. Zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni, będzie to też okazja do obejrzenia nowych dekoracji świątecznych, które pojawią się na Rynku i ostrowieckich ulicach. Na płycie Rynku staną między innymi dwie ogromne, rozświetlone bombki.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.