Piłkarskie zmagania na Ogrodach przed wielkim finałem

21 sierpnia nastąpi oficjalne zakończenie turnieju piłkarskiego "Ogrody 2016".

KSZO 1929 pokonało Podhale Nowy Targ

Nie zwalniają tempa piłkarze KSZO 1929.

16.08.2016 10:07    3
Siatkarki KSZO Ostrowiec rozpoczęły treningi

Pierwszy trening drużyny odbył się 7 sierpnia 2016 r. Do pierwszych meczy kontrolnych pozostało zawodniczkom 2 tygodnie.

11.08.2016 14:22    3
Niemożliwe stało się rzeczywistością...

Piłkarze KSZO 1929 awansowali jako jedyny w Polsce zespół trzecioligowy do prestiżowej, 1/8 fazy Pucharu Polski.

10.08.2016 12:13    5
KSZO 1929 gotowe do sezonu

Piłkarze KSZO zaprezentowali się podczas ceremonii otwarcia TURNIEJU PIŁKARSKIEGO "OGRODY 2016".

09.08.2016 13:30    5
Rozpoczął się piłkarski turniej na Ogrodach

7 sierpnia rozpoczął się dwutygodniowy turniej piłkarski dzikich drużyn "Ogrody 2016".

07.08.2016 19:23    5
Tomasz Półgrabski pokieruje KSZO Ostrowiec S.A

Na konferencji prasowej przedstawiono plany i strategie marketingową dla ostrowieckiej siatkówki

28.07.2016 13:45    16
Siatkarska drużyna skompletowana

Drużyna KSZO Ostrowiec nowy sezon Orlen Ligi rozpocznie 15 października meczem na wyjeździe z Impelem Wrocław.

28.07.2016 11:50    10
Józef Różalski Mistrzem Polski

Józef Różalski zdobył złoty medal uzyskując tytuł Mistrza Polski w IV Otwartych Mistrzostwach Polski w Kategoriach Masters w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych.

26.07.2016 09:47    1
Prezes PZPS z wizytą w Ostrowcu

Czy w Ostrowcu Św. zagrają reprezentacje? Jacek Kasprzyk, nowy prezes PZPS rozmawiał z prezydentem Ostrowca Św. i działaczami KSZO.

13.06.2016 12:25    2
Polska! Biało-Czerwoni!

Rynek Ostrowca Świętokrzyskiego w biało czerwonych barwach i okrzykiem Polska gola!

Świętokrzyski Mityng Wrotkarski

W dniu 3 czerwca 2016 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się Świętokrzyski Mityng Wrotkarski Olimpiad Specjalnych.

05.06.2016 15:48    1
STMIG 2016
STMIG 2016

XXII edycja turnieju sportowego dla wszystkich.

23.05.2016 10:30    1
Buggy Gym dla Mam

Kobiety opiekujące się małymi dziećmi nie muszą rezygnować z aktywności fizycznej.

20.05.2016 14:56    6
Siatkarki z USA zagrają z KSZO

IOWA Univercity Volleyball Team z wizytą w Ostrowcu Św.

19.05.2016 15:16    3
Najlepsi z Najlepszych

Zarząd Powiatu docenił ostrowieckich sportowców za ich ogólnopolskie sukcesy.

12.05.2016 08:38    6
Kolejny sukces Józefa Różalskiego

Ostrowiecki masters zdobył w Stalowej Woli cztery złote medale w konkurencjach indywidualnych i jeden srebrny w sztafecie.

09.05.2016 14:00
FINALIŚCI Z WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Wielki Finał XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” został rozstrzygnięty.

09.05.2016 12:43    1    1
Złoto dla Ostrowczanina

Józef Różalski zdobył cztery złote medale w zawodach pływackich "O błękitną wstęgę Wisły".

19.04.2016 14:47    1    6
Międzynarodowy Turniej w Piłce Wodnej

Zawody seniorów o puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego zostaną rozegrane na „Rawszczyżnie ”w dniach 22 - 24.04.2016r.

10.04.2016 07:48    1
Młodzi piłkarze z Ostrowca na Stadionie Narodowym w Warszawie

Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji w Nowinach poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa świętokrzyskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W zakończonym finale wojewódzkim XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” triumfowały zespoły Szkoły Podstawowej w Baćkowicach i Szkoły Podstawowej w Kunowie w kategorii U-8, Galaktikos Ostrowiec i Szkoły Podstawowej w Chlewicach w kategorii U-10 oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim i SP Baćkowice w U-12. Zwycięskie drużyny U-10 i U-12 będą reprezentowały województwo świętokrzyskie w finale ogólnopolskim, który rozstrzygnie się już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

07.04.2016 13:27    6
Siatkarki KSZO walczą o utrzymanie

Przyszłość ostrowieckiej siatkówki stoi pod znakiem zapytania.

31.03.2016 11:46    1    5
Udany turniej Taekwondo

Sztuki walki cieszą się dużą popularnością. Najlepiej świadczy o tym ilość zawodników jaka wzięła udział w turnieju Taekwondo w Ostrowcu Świętokrzyskim.

14.03.2016 09:39    1    144
Bokserskie statystyki

2015 rok sekcja bokserska KSZO zakończyła z dobrym wynikiem.

10.03.2016 14:20    102
Bez niespodzianek w hali przy Świętokrzyskiej

W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego Orlen Ligi siatkarki KSZO Ostrowiec Św. uległy we własnej hali wicemistrzyniom Polski i aktualnego wicelidera tabeli PGE Atom Trefl Sopot 0:3.

07.03.2016 09:30    4
Fitness Centrum z Pucharem Prezydenta Ostrowca Św.

14 zespołów wzięło udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Św.

22.02.2016 09:57
Nieudany rewanż za Puchar Polski

W sobotę 20.02.2016 r. siatkarki KSZO Ostrowiec ponownie podejmowały zespół Developres Rzeszów. Było to drugie spotkanie obu zespołów w przeciągu 4 dni. Wcześniej w środę, siatkarki z Ostrowca Św. i Rzeszowa rozegrały spotkanie w ramach Pucharu Polski. Niestety podobnie jak w środowym starciu, górą okazał się zespół z Rzeszowa, który wygrał 3:1.

20.02.2016 19:50    19
Ważna wygrana dla KSZO!

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonało w meczu 17. kolejki Orlen Ligi Pałac Bydgoszcz 3:1. To drugie zwycięstwo ostrowczanek w sezonie. MVP starcia wybrano Roksanę Brzóskę. Dzięki zwycięstwu KSZO awansowało na 10. pozycję w tabeli.

09.02.2016 10:34    30