Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Porażka KSZO Ostrowiec w Legionowie

Siatkarki KSZO Ostrowiec, po zaciętej walce w pierwszych dwóch setach, przegrały, z SK Bank Legionovia Legionowo 0:3. To już 3 przegrana ostrowieckiej drużyny w tym sezonie Orlen Ligi.
Podziel się
Oceń

Pierwszą partię lepiej rozpoczęła drużyna z Legionowa, ale na pierwszą przerwę techniczną drużyna z Ostrowca Św. schodziła prowadząc 7:8. W dalszej części seta walka była wyrównana, jednak obie drużyny popełniały sporo prostych błędów. W końcowej fazie seta na boisku zaczęły dominować siatkarki z SK Bank Legionovia Legionowo, prowadząc  w pewnym momencie nawet 20:16. Trener KSZO Ostrowiec, Dariusz Parkitny zdecydował się na zmianę prawie całej wyjściowej szóstki, dzięki temu zawodniczki ostrowieckiej drużyny zdołały wyrównać do stanu 21:21. Po zaciętej końcówce "punkt za punkt", partię wygrała drużyna z Legionowa 26:24.

Druga partia również była bardzo wyrównana. Na pierwszej przerwie technicznej ponownie prowadziły zawodniczki z KSZO Ostrowiec (7:8). Set przebiegał bardzo podobnie do pierwszej parti. Siatkarki Sk Bank Legionovia Legionowo wyszły na prowadzenie 19:16, po czym drużyna z Ostrowca doprowadziła do wyniku 19:18. W końcówce lepiej zaprezentowały się jednak gospodynie, wygrywając partie 25:23.

W trzechim secie zawodniczki z Ostrowca zaczęły popełniać co raz więcej błędów, rosła natomiast skuteczność zespołu z Legionowa. Od stanu 10:10 inicjatywę w grze przejęły gospodynie, prowadząc na drugiej przerwie technicznej 16:12. Trener KSZO wykorzystywał przerwy na żądanie i dokonywał zmian personalnych, niestety nie przyniosły one skutku. Trzeci set wygrał zespół SK BANK LEGIONOVIA LEGIONOWO 25:18.

Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Daria Paszek z SK Bank Legionovia Legionowo.

SK BANK LEGIONOVIA LEGIONOWO - KSZO OSTROWIEC ŚW. 3:0 (26:24, 25:23, 25:18)